КОМАНДА ПРОЕКТУ
#finchARTshow

За підтримки

Дизайнери

дизайнери одягу, бренд FINCH

Максим Голуб та Катерина Бякова

Дизанерська команда проєкту складається з двох ключових людей: Голуб Максим та Катерина Бякова.

Катерина — дизайнер одягу та принтів, маркетолог бренду, авторка популярних статей про модний бізнес. Має більше 10 років досвіду в маркетингу і рекламі, 3 роки в IT, 7 років дизайн одягу.

Іноземні видання про колекції та роботи бренду у 2020:
Metal Magazine https://metalmagazine.eu/bi/post/interview/finch
Fuckingyoung http://fuckingyoung.es/no-season-season-ukrainian-fashion-week/
Flanelle http://www.flanellemag.com/viktoriya-afanaseva-by-kristian-tuboltsev-for-flanelle-magazine

Професійна активність дизайнерів FINCH:
2013 — заснування бренду, тестовий період та створення базового одягу
2015 — перша подіумна колекція (Mercedes Benz Kyiv Fashion Days)
2015 — отримання звання кращого молодого дизайнера за версією VOGUE UA
2015 — переможець конкурсу національних виробників ЦУМ UA
2018 — перша колекція у співробництві з мисткинею Маріанною Холленштайн та перший показ на головному подіумі Ukrainian Fashion Week.
2019 — ініціатива та запуск спільного бренду з Українським Тижнем моди, що має назву Ukrainian Fashion Geek та курування дизайнерської активності цього напрямку, дизайн та представленість одягу у магазині українських виробників Всі Свої.
Спецпроєкт з серією для Jetsetter:
https://jetsetter.ua/ru/specproject/ukrainian fashion geeks/
2019 — створення авангардних костюмів для барокової опери “Ацис і Галатея”, за підтримки УКФ.
2019 — показ колекції та арт-перформанс з мисткинею Маріанною Холленштайн у галереї ЦЕХ (Київ) під час CANactions International Architecture Festival 2019, за підтримки
Посольства Швейцарії в Україні: https://youtu.be/yWx4dByi_2o?t=61
2020 — напів віртуальний показ FINCH + CASTA EYEWEAR AR SHOW (куратор від омий арт критик Костянтин Дорошенко). Це перший нескінченний показ у у доповненій реальності на Ukrainian Fashion Week, проведено у лютому за підтримки бренду CASTA та із залученням мисткині Юлії Бєляєвої та каліграфа Такахіко Ісії . Відскановані на реальних людях за допомогою сканеру у повний зріст 3D-луки з колекції та розміщення цих моделей у якості об’єктів доповненої реальності в фільтрах Instagram (проєет все ще актуальний, доступ до всії фільтрів відкрито в акаунті @finch_wear).
2020 — сумісна розробка першого в світі одягу з доповненою реальністю: капсула FFFACE х FINCH: червень 2020.
Перший реліз напів віртуальної капсули одягу FINCH x FFFACE: Світшоти і футболка з капсули FFFACE x FINCH, що мають віртуальну 3D анімацію, яка спрацьовує в камері смартфона при наведенні на принт через сторіз Instagram.
Вересень 2020: презентація апдейту напів віртуального одягу FFFACE x FINCH: збільшена кількість ефектів доданої реальності у тих самих речах без зміни їхнього зовнішнього вигляду (загалом по 3 ефекти до кожної речі).
2020 — напівдигітальний перформанс Маріанни Холленштайн для ГОГОЛЬFEST у м. Дніпро, за підтримки Посольства Швейцарії в Україні.
2020 — дизайнери увійшли до першого Довідника Української моди як інноватори та кроссекторальні модні діячі.

дизайнер взуття, бренд OUTFIELD

Олександр Голуб

Дизайнер взуття, розробник та виробник.
Освіта: 2014 Каховський професійний ліцей.
Спеціальність: кравець.

2014-2015: 55 окрема артилерійська бригада, учасник бойових дій, зона АТО (ветеран)
З 2016 року: Розробка на створення взуття для FINCH З 2020: запуск власного бренду взуття: сандалії-конструктор OUTFIELD
http://outfield.com.ua/

ЗМІ про сандалії OUTFIELD
https://fw-daily.com/veshh-dnya-haj-tek-sandalii-outfield/

Митці

український митець

Володимир Будніков

Знаковий митець сучасності.
Заслужений діяч мистецтв України, професор Української академії мистецтв.

У 1965 році закінчив Республіканську художню школу ім. Т. Г. Шевченка. Протягом 1965-1971 років навчався в Київському державному художньому інституті у майстерні академіка Тетяни Яблонської.

Творчість Володимира Буднікова активно почала формуватися у другій половині 1960-х років.
У 1998 році отримав звання “Художник року” та Премію “Золотий перетин” на III Міжнародному Арт-фестивалі в Києві. Володимир Будніков – абстрактний художник; є засновником необарокової течії у нефігуративному живописі.

Картини Володимира Буднікова знаходяться у музеях Києва, Дніпропетровська, Запоріжжя, Чернігова, Бердянська, Сум, а також у публічних і приватних колекціях Австрії, Німеччини, США, Японії, Франції, країн Балканського півострова.

Книги про Володимира Буднікова:
Владимир Будников. Живопись. Каталог. Киев, 1990. Volodimir Budnikov. Каталог. Текст О. Ягодовська. Київ, Тріумф, 1995. Володимир Будніков. Замість документа. Київ, ArtHuss, 2017. Володимир Будніков. Питання до видимого. Київ, ArtHuss, 2017. Володимир Будніков. Сховок для світла. Львів, 2020.

українська мисткиня

Влада Ралко

Відома українська художниця, що поділяє естетичні уявлення та культурні цінності та є музою FINCH.

Закінчила Академію мистецтв (1994), відділення станкового живопису у професора В. Шаталіна.

Володарка премії Всеукраїнської трієнале живопису (2001) та стипендії CCN Graz (2007).

Художниця веде активну виставкову діяльність в Україні та за кордоном. Роботи Ралко експонувались у Lincoln Center (Нью-Йорк, США), галереї Rebellminds (Берлін, Німеччина), Kunstlerhous (Відень, Австрія), Saatchi Gallery (Лондон, Велика Британія) тощо. Має досвід співпраці з дизайнерами одягу. Учасниця багатьох авторитетних виставок сучасного мистецтва в Україні та за її межами, у тому числі персональні проекти на «Арт-Москва» (2007), «Арт-Київ» (2010, 2011). Роботи експонувались на фестивалі-ярмарці «Арт-Київ» у проекті «З приватних колекцій» (2007, 2008, 2009).

Живе та працює у м. Київ.

швейцарська мисткиня, сценографка

Маріанна Холленштайн

Маріанна Холленштайн — сценограф, мисткиня, перформерка, дизайнерка костюмів для опери та театру. Вивчала сценографію в Міжнародному інституті ляльок у м. Шарлевіль-Мезьєр, Франція. Володарка Приза глядацьких симпатій UNIMA від театру Unterm Dach Berlin (1998 рік), премії берлінської Академії мистецтв (1999 рік), Федеральної театральної премії Театру та Філармонії Тюрінгії (2017 рік).

Перформанси є фокусом роботи Маріанни Холленштайн у галузі образотворчого мистецтва. Елементом, який є посередником між візуальним та перформативним мистецтвом, часто виступають інсталяції її авторства.

Маріанна вже розробляла принти для бренду FINCH, ви можете їх побачити в колекціях SS’2019 та SS’2020. Також у колаборації з брендом Холленштайн представила “Human Draft”, напів дигітальний перформанс у рамках фестивалю ГОГОЛЬFEST. Київський глядач мав можливість познайомитись із творчістю мисткині в рамках її виставки “Стан людини”, яка пройшла в галереї Set у 2019 році.

українська мисткиня

Катерина Бучацька

Учасниця багатьох групових виставок, номінантка Премії PinchukArtCentre 2020, M17 Sculpture Prize, володарка спеціального призу Kiev Sculpture Project, учасниця скульптурного салону, резидентка Biruchiy Contemporary Art project, лендарт симпозіуму Могриця.

Працює у різних медіа: живопис, скульптура, інсталяція, фотографія та ін.
Входить до складу ініціативної групи по збереженню фотонасліддя Параски Плитки-Горицвіт.
Починаючи з 2016 року працює з людьми з особливостями ментального розвитку у майстерні PinchukArtCentre. Навчалась у Київському поліграфічному інституті, факультет графіки та книжкової ілюстрації, в École Nationale Supérieure d’Art de Dijon, відділення ART, у 2015 закінчила Національну Академію Мистецтв та Архітектури у Києві, майстерня монументального живопису під керівництвом професора М. А. Стороженко.

Живе та працює у Києві.

Персональні проєкти «Дуже персональна виставка», The Naked Room, м. Київ (Україна) (2020) «Фотографії з минулого року», Мала Галерея Мистецького Арсеналу, м. Київ (Україна) (2019) «Жоден не більший не», «АкадемART gallery», м.Суми (Україна) (2018) «Ма́ра» сумісно з В. Коханом, Port Creative Hub, Київ (Україна) (2016-2017) Обрані групові виставки * проекти здійснені з групою МОНТАЖ 2020 PinchukArtCentre Prize, PincukArtCentre, м. Київ (Україна) Всеукраїнський ленд-арт симпозіум Могриця, с. Могриця (Україна) «Акти відчаю/The Desperate Tone is an Act», Асортиментна кімната, м. Івано-Франківськ (Україна) M17 Sculpture Prize: Roots and Pollen, M17, м. Київ (Україна) 2019 Друга Бієнале Молодого Мистецтва, Художній музей, Харків (Україна) Всеукраїнський ленд-арт симпозіум Могриця, с. Могриця (Україна) «Більший простір», симпозіум Могриця, ERMILOV centre, Харків (Україна) UPHA MADE IN UKRAINE, мистецький простір AКT, ПЛАТФОРМА, м. Киів (Україна) «Будь обережним із цією сокирою, Юджине», мистецький простір AКT, ПЛАТФОРМА, м. Киів (Україна) «Виставка-дар Музею Сучасного Мистецтва міста Херсон», м. Херсон (Україна) ДЕ?ЗЕЛЕНіЗАЦІЯ, в рамках ініціативи DE NE DE, галерея Бурса, м. Київ (Україна) 2018 «Усвідомлене відчуття», Мала Галерея Мистецького Арсеналу, м. Київ (Україна) «PEH KHAW», м. Шиллонг, Мегалайя (Індія) «Діти доктора Франкенштейна», Я-галерея, м. Киів (Україна) Volume park: перша експозиція, парк Наталка, м. Київ (Україна) «Архітектури голосу», Plivka, м. Київ (Україна) Всеукраїнський ленд-арт симпозіум Могриця, с. Могриця (Україна) «Умовний спосіб», галерея «Митець», Київ (Україна) «Коментар до фотографії» у рамках проєкту «Зміна» від фонду Ізоляція, Покровський історичний музей, Покровськ (Україна) AFFOREST, в рамках проєкту ДЕ НЕ ДЕ «Музей відкрито на ремонт. Донеччина», Великоанадольський музей лісу, (Україна) 2017 Arts and Film Biennale, музей Т. Г. Шевченко, Київ (Україна) Фестиваль Молодих Українських Художників, Мистецький Арсенал, Київ (Україна) "Монтаж", Фестиваль Молодих Українських Художників, Мистецький Арсенал, Київ (Україна)* SpaceS, SpaceS Contemporary Art Exhibition, Galerie La Cave, Женева (Швейцарія) Всеукраїнський ленд-арт симпозіум Могриця, с. Могриця (Україна) «Холодная Вера», Invogue#Art, Одеса (Україна) Kyiv Art Fair, «Торонто-Київ», Киів (Україна) Kiev Poetry Week, Plivka, Київ (Україна) 2016 "Простір прикордоння", СОВІАРТ, Київ (Україна) Міжнародний симпозіум Biruchiy contemporary art project, о. Бірючий (Україна) Всеукраїнський ленд-арт симпозіум Могриця, Могриця (Україна) "Biruchiy comes Closer", Closer, Київ (Україна) "Монтаж", White World galery, Київ (Україна)* «Попід наукою/Under the Science», в рамках Science ART, ERMILOV centre, Харків (Україна) Співкураторські проекти «Крапка, лінія, можливості» виставковий проєкт людей з особливостями ментального розвитку, PinchukArtCentre, м.Київ, 2020 «Подолання Гравітації», міжрегіональний виставковий проєкт, присвячений спадщині Параски Плитки-Горицвіт, Мистецький арсенал, м. Київ, 2019 «Коментар до фотографії» у рамках проєкту «Зміна» від фонду Ізоляція, Покровський історичний музей, м. Покровськ, 2018 «Портрет місця і часу. Частина І», світлини Параски Плитки-Горицвіт, Краєзнавчий музей, Івано-Франківськ, 2016 Резиденції 2020 — резиденція І’ve never been to Tulsa (a sign in Tulsa), Тулса (Оклахома) Okhlahoma 2020 — резиденція «Акти Відчаю», куратор Алекс Фішер, Хата-Майстерня, с. Бабин, (Україна) 2019 — резиденція Edinburgh Sculpture Workshop, Единбург (Шотландія) 2018 — резиденція Picasso Pupils, Artist Point, Мегалайя, (Індія) 2013 — резиденція KyivAIR, Київ, (Україна) 2013 — резиденція Yorkshire Sculpture Park, (Англія) Премії спеціальний приз Kiev Sculpture Project, 2012

українська мисткиня, 3D-скульптор

Юлія Бєляєва

Юлія Бєляєва вже не вперше співпрацює з брендом FINCH, але вперше – як співавторка дизайну колекції. Магістерський диплом за спеціальністю «Графічний дизайн» мисткиня отримала в Національному інституті прикладного мистецтва і дизайну імені Бойчука.

Роботам художниці характерне використання найсучасніших технік, зокрема 3D-моделювання. Мисткиня впевнено експериментує, пристосовуючи інноваційні технології дизайну до традиційних мистецьких форм, працює з фотографією та жанром VR. Провідна тема творчості Бєляєвої – виживання в сучасному світі.

Персональні проекти: «Деформація» (2019, галерея Rými, Київ), «Природа vs Архітектура» (2018, Американський дім, Київ), «Нове старе» (2018, Bereznitsky Private Space, Київ), . «Музей дематеріалізації маленьких порцелянових фігур» (2017, B.P.S., Київ).

українська мисткиня, що живе в Німеччині

Дарія Кузьмич

Дарія Кузьмич живе між Києвом та Берліном.
Працює в різних медіа (живопис, графіка, текстиль, відео, тексти та ін.), які поєднує в інтермедіальних інсталяціях.

2015 року закінчила факультет монументального живопису в Академії Мистецтв у Києві, а також у 2020 році закінчила магістратуру в берлінському Університеті Мистецтв (UdK Berlin).

Обрані виставки – персональна виставка “Your rental contract has been terminated” (Берлін, artist-run space Gmür, UdK Berlin, 2020), “Fragments from now for an unfinished future” у Künstlerhaus Bethanien, Berlin, та Bundeskunsthalle Bonn (Німеччина, 2019-2020), “Що важливо?” (Ізоляція, Київ, Музей Сучасного Мистецтва Одеси, 2018-2019), “Продуктивна праця. Якою вона буде?” в Museumsquartier Q21 Freiraum (Відень, Австрія, 2018); “Карта виходу з тіла міста” у межах фестивалю Архітектура Голосу в Арт-Центрі Плівка (Київ, 2018); Персональна виставка “Прийняття” в галереї Детенпула (Львів, 2014), “Школа Києва” – Київська бієнале 2015 року та інші. Учасниця резиденцій Kultur Kontakt Austria, Q21 Museumsquartier Vienna, Atelierhaus Salzamt в Лінці.

українська ілюстраторка, буто перформерка

Нана Бякова

Мультидісциплінарна графічна дизайнерка, арт директорка, розробник візуальних концепцій, принтів, анімації; художниця і буто-перфомерка.

Українка, проживає в Японії.
Працює з такими техніками, як цифровий колаж, ілюстрація, анімація; володіє основами роботи зі шрифтами і брендінгу; створює бачення, ідеї і концепції для оформлення проектів.

ОСВІТА: 2016: School of visual communications (Школа візуальних комунікацій), курс з Медіа арту і медіа дизайну “Media art and design”, м. Київ 2015,
2016: Школа мистецтва перфомансу, м. Львів;
2015: освітня організація Культурний проект, курс з сучасного мистецтва від Марії Ланько та Елізавети Герман «Studio visit», м. Київ
2014: School of visual communication, курс з графічного дизайну, Київ
2008-2012: НУК ім. Адмірала Макарова, спеціальність дизайн інтер‘єру, м. Миколаїв

З 2016 року відвідувала беліч курсів з перфомансу і японського авангардного танцю Буто.
Наразі продовжує вчитися танцю у майстрів в Японії. В художній діяльності досліджує внутрішні і зовнішні кордони на межі взаємодії тіла і соціуму; соціальні моделі, які формують поведінку та рух тіла в просторі; виступає у міській середі в Україні та Японії. Веде дослідження історії Буто, працює з архівом мистецтва Буто в Keo University Butoh archive, Токіо. Співзасновник групи ZA Butoh dancing group.

Співпраця з FINCH:
Вересень 2016 Основний принт для колекції FINCH весна-літо 2017 та його колірні варіації, колекція представлена в рамках тижня моди Mercedes-Benz Kiev Fashion Days. Червень 2017 Кейс копіювання принту Нани Бякової мас-маркет компанією Pull & Bear та надзвичайний резонанс у пресі (сьогодні його використовують у курсах та лекціях із захисту прав дизайнерів):
https://www.cosmo.com.ua/pull-bear-skopiroval-print-ukrainskogo-brenda-finch/
http://thedevochki.com/2017/06/07/kak-molodomu-brendu-zashhitit-svoi-prava-skandal-mezhdu-finch-i-pull-and-bear/
https://elle.ua/moda/novosty/pull-and-bear-skopiroval-print-ukrainskogo-brenda/
https://fw-daily.com/pull-bear-skopiroval-print-u-ukrainskogo-brenda-finch/

Професійна активність:
Серпень 2014 — листопад 2016. «Освітня організація Культурний проект» основна графічна дизайнерка, візуальний ідеолог проєкту;
Листопад 2016 — січень 2020. Робота в іноваційному IT стартапі (NDA) N***es Inc., мультимедіа-дизайнерка, візуальний ідеолог, арт-директорка;
Вересень 2020 — «Громадське», арт-директорка спеціальних проєктів.

Персональні виставки і перфоманси: “Зовнє в мені”, акварельні роботи, Галерея актуального мистецтва „Gallery 45”, Миколаїв, 2011 “Кручуся”, акварельні роботи Галерея актуального мистецтва „Gallery 45”, Миколаїв, 2012 https://nikvesti.com/news/public/27067 „Якщо я відкрию рота”, перфоманс, Національний музей у Львові, 2015 „Моя мапа”, перфоманс, Національний музей у Львові, 2016

Групові виставки, перформанси: “Studio visit”, групова виставка курсу сучасного мистецтва під кураторством Єлізавети Герман та Марії Ланько, Київ , березень 2015. Робота проекту: https://www.behance.net/gallery/25434417/Emotional-dissonance „Survival kit for another reality”, виставка медіа-арту „Арт-оптимісти”, Будапешт, травень 2015 „Medea”, міжнародна буто-опера під кураторством Валентина Цзина і Флавії Гізальберті з участю відомих світових авангардних музикантів Агенція „Ухо”, Київ, червень 2016 https://lb.ua/culture/2016/06/12/337544_vozle_stadiona_olimpiyskiy.html Груповий перфоманс “НепрОсті” “ГогольFest” резиденція, Київ, липень 2016 Груповий перфоманс під кураторством Буто майстра Хару Хі “ГогольFest”, Київ, вересень 2016 Груповий перфоманс Буто „Музей сучасного мистецтва”, Одеса, вересень 2016; «Затьмарення» перфоманс, Postplay театр,Za Butoh dancing Group, Київ, квітень 2017 https://www.youtube.com/watch?v=ON630gVormM «Stonewalk» перфоманс IZOLYATSIA, березень 2019, Kиїв «POZA» перфоманс, International performance art festival Carbonarium 2019 Za Butoh dancing group, Київ, липень 2019 https://www.youtube.com/watch?v=4iXFmLUn6vA&t=533s

український митець

Юрій Денисенков

У 2010 році закінчив сценографічний факультет Національної Академії Образотворчого Мистецтва та архітектури, магістр.

З 2010 учасник проекту «Генофонд»,Арт Центру Павла Гудімова
У 2019 році отримав першу премію в галузі сучасного мистецтва OBJECT CONTEMPORARY ART PRIZE 2019 Працює в галузі живопис, відео, інсталяції.

Основною темою творів є страх та самотність існування людини в урбаністичному соціумі. Живе та працює в Києві.

Основні виставки:
2020 «STAGE», персональна виставка, живопис, відео, Київська національна картинна галерея, мистецький центр «Шоколадний будинок», Київ 2019 «BACKSTAGE», персональна висавка, живопис, ART AND TALKING GALLERY, Берлін 2019 ДРУГА БІЕНАЛЕ МОЛОДОГО МИСТЕЦТВА , Хрків 2019 KIEV ART WEEK, TORONTO CENTER, арт-центр Maslo, Київ 2018 «BACKSTAGE», персональна висавка, живопис, відео, арт-центр Maslo, Хмельницький 2017 «ІНСТИНКТ ІСНУВАННЯ» персональна виставка, живопис, арт-центр Maslo, Хмельницький 2017 «ІНСТИНКТ», персональна виставка, живопис, арт центр Я Галерея, Київ 2016 «Тіні забутих предків» , інсталяція, Мистецький Арсенал, Київ 2014. «МОХ» живопис, (спільно з Андрієм Дудченком, Володимиром Денисенковими та Марією Биковою), Галерея сучасного мистецтва УКУ, Львів, куратор – Павло Гудімов 2013 «Тло» персональна виставка, арт-центр Я Галерея, Київ 2011 Genofond Fest, живопис, Дніпропетровськ Genofond Pinakothek, живопис, Львівський палац мистецтв, Львів

японський митець, майтер каліграфії

Такахіко Ісіі

Носій традиційних японських мистецьких технік, що передаються з покоління в покоління, Такахіко Ісії працює з такими художніми медіумами як каліграфія, живопис, фотографія, музика. Розробляє рекламні поліграфічні матеріали. Раніше вже співпрацював з брендом FINCH, створивши принти для речей капсульної колекції, представленої у вигляді показу в AR-форматі в лютому 2020 року.
український митець (абстрактна каліграфія)

Нікіта Власов

Художник, дизайнер, архітектор.
Закінчив Придніпровську Державну Академію Будівництва та Архітектури, (м Дніпро, Україна).

З початку 90-х років працював в області анімації, графічного і предметного дизайну та ілюстрації.
З 2010 року займається графікою і малюванням китайської тушшю, пройшовши шлях від книжкової ілюстрації до масштабних графічних робіт величезних форматів.

Як інструмент продовжує використовувати анімацію. Адепт мінімалізму.

Виставки та нагороди:
П'ятий Московський міжнародний фестиваль комп'ютерної графіки та анімації ANIGRAPH, 1997р. (3 премія в номінації «Комп'ютерна графіка та анімація на ТБ»)
Шостий Московський міжнародний фестиваль комп'ютерної графіки та анімації ANIGRAPH, 1997р. (Приз в номінації «Комп'ютерна графіка та анімація в ТВ-дизайні»)
Десятий Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів КРОК (Україна) 2003р.
Одинадцятий Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів КРОК (Росія) 2004р.
Zagreb AnimaFest, 2004р. (Хорватія)

Персональна виставка «Без зайвих слів» (галерея «-4», Київ, Україна 2011р.)
Учасник арт-проекту «Космічна одіссея 2011» (Міжнародний тиждень сучасного мистецтва в Мистецькому Арсеналі. Київ. 2011 року)
Учасник виставки українського дизайну "Польоти уві сні і наяву", в рамках Паризького тижня дизайну. Автор фірмового стилю виставки. (Париж, Франція. 2016р.)
«Звуки в місті» (Музей транспорту, Лондон. 2017р.)
«Київський пейзаж» (Музей історії Києва, Київ, 2017р.)
Відео-арт для мультимедійного арт-проекту «НЕБОМ» (Київ, 2018 р.)
Учасник арт-резиденції "BlockchainArt 2.0" (Київ, 2018)
Учасник арт-резиденції "Sound id" (Україна, Славське, 2019)
Мультимедійний арт-проект "Літачки" (Київ, 2019 р.) Учасник групової виставки "Теорія Хаосу" художників Київського Інституту Автоматики (Київ, 2019)
Персональна віртуальна виставка «Люди і Роботи» (березень 2020р) http://surl.li/fwqf

український художник, графічний дизайнер

Мітя Фенечкін

Мітя Фенечкін - український художник, графічний дизайнер, ілюстратор та поет. З 2007 року почав працювати в сфері дизайну інтер’єрів, потім до напрямків дороби додалися графічний дизайн та ілюстрація. З 2012 року працює в одеській студії Plarium, яку з 2018 року очолює.

Художник розробляв обкладинки для музичних альбомів таких виконавців як Океан Ельзи, Вагоновожаті, Лінія Маннергейма, Zapaska, Джозерс, Мантра Керуака, є автором артбуків “Zdesь" (2016) та “Брехня” (2020). Дизайн обкладинки збірки віршів Олега Каданова “Не я, а той” авторства Фенечкіна увійшов до топ-10 кращих на конкурсі The Best Book Design Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал» в 2018 році.

українська мисткиня, переможниця конкурсу митців

Поліна Бойчук

Поліна - графічний дизайнер та ілюстратор. За освітою - випускниця Державної художньої середньої школи імені Т. Г. Шевченка (спеціалізація: архітектура) та Киiвського нацiонального унiверситету технологiй та дизайну (факультет графічного дизайну).

З точки зору мистецьких інструментів, якими вона найчастіше користується в творчому процесі - графік (дівчина працює в різних графічних техніках, від станкової до комп’ютерної). Наразі Бойчук зосереджена на вивченні нових для себе художніх медіумів: скульптури та інсталяції.

AR розробники

CEO та співзасновник студії FFFACE.me

Дмитро Корнілов

CEO та співзасновник студії по створенню Instagram-фільтрів для бізнесу FFFACE.me. Спеціаліст по розробці інноваційних цифрових продуктів, досвід роботи в маркетингу та розробці — 10 років, займається доповненою реальністю останні 3 роки.

Дмитро розібрався на практиці, як з нових технологій отримувати користь для бізнесу. Компанія Дмитра і Єгора Кумачева FFFACE успішно реалізувала понад 300 Instagram-фільтрів для лідерів ринку, в т.ч. для Privatbank, Alfa-Bank, Monobank, Maybelline New York, Visa, Uklon, Porsche, Київстар, Pepsi, Danone, Intertop, 1 + 1 media, Сільпо, Toyota, Porsche, Depositphotos, Parimatch, Люксоптика, 1 + 1, ТРК Україна та ін. Загальне охоплення розроблених фільтрів склало більше 1 млрд. переглядів, а кількість створеного контенту з фільтрами перевищило 100 млн. Попередні проєкти з FINCH (всі резонансні та широко цитовані у ЗМІ): Грудень 2019 — запуск першого фільтра- маски на лице, з роботою Маріанни Холленштайн на підтримку колекції з її принтами Січень 2020 — запуск маски з роботою Такахіко Ісії у якості тизеру віртуального показу. Лютий 2020 — Нескінченний показ колекції FINCH у доповненій реальності на Ukrainian Fashion Week за підтримки бренду CASTA та за участі мисткині Юлії Бєляєвої: інтеграція відсканованих 3D луків з колекції у якості об’єктів доповненої реальності в фільтри Instagram: https://officiel-online.com/sobytiya/finch-fw-2020/ https://youtu.be/U45sxJ5wYNU Червень 2020 — Перший реліз напів-віртуальної капсули одягу FINCH x FFFACE: Світшоти і футболка з капсули FFFACE x FINCH, що мають віртуальну 3D анімацію, яка спрацьовує в камері смартфона при наведенні на принт через сторіз Instagram (по 1 ефекту кожна річ). https://fw-daily.com/pervaya-didzhital-odezhda-finch-x-ffface-kak-eto-rabotaet/ Вересень 2020 — Показ-презентація апдейту напів-віртуального одягу FFFACE x FINCH: збільшена кількість ефектів доданої реальності у тих самих речах без зміни їхнього зовнішнього вигляду (загалом по 3 ефекти до кожної речі): https://hochu.ua/cat-fashion/news/article-103422-moda-i-vyisokie-tehnologii-kak-proshel-pokaz-polu-virtualnoy-odezhdyi-ffface-x-finch-foto/ Дмитро — опініон-мейкер, автор статей, зокрема про особливості співпраці з FINCH: https://mmr.ua/show/za-kulisami-ar-feshn-shou-kak-prodemonstrirovat-luki-i-privlech-podpischikov https://vc.ru/marketing/173073-instagram-filtry-ischerpyvayushchee-posobie-dlya-digital-menedzhera https://bazilik.media/iak-stvoryty-instagram-filtr-na-150-miljoniv-reaktsij-istoriia-ahentsii-ffface/

CОO студії FFFACE.me

Поліна Клековкіна

CОO студії по створенню Instagram-фільтрів для бізнесу FFFACE.me. Вік: 28 років. Досвід роботи в маркетингу і управлінні проектами — 4 роки, за період 2019-2020 реалізувала понад 150 проектів в доповненої Реальності для таких брендів як Beko, Alfa-Bank, Люксоптика, Яндекс, Vodafone, Jagermeister, Lun.ua і ін. До роботи в FFFACE.me Поліна займалася комунікаціями в GoodWine. Попередні проєкти з FINCH, у підготовці яких приймала участь: Лютий 2020 — Нескінченний показ колекції FINCH у доповненій реальності на Ukrainian Fashion Week за підтримки бренду CASTA та за участі мисткині Юлії Бєляєвої: продакшен віртуального модного шоу та технічна підтримка івенту Вересень 2020 — Показ-презентація апдейту напів-віртуального одягу FFFACE x FINCH.

Продакшен

Над відео працював продакшен Videohead: Єлизавета Боборикіна та Володимир Богданцев.

Лукбук: фотограф Анна Гурнова.

Конструювання колекції: Марія Федосова.

Модна індустрія наразі потребує реформ, тому що у новому світі її набутки мають бути ближче до кожного з нас, а не тільки до людей окремого кола.

Можна наближувати високу моду до людей, спрощуючи форми і фактури та збільшуючи логотипи у колекціях, але ми вважаємо інакше: складні вишукані форми та арт-принти стануть зрозуміліші та збагатять наше бачення нас самих, бачення сучасного мистецтва та світу, якщо просто будуть доступні кожному.

Цим проєктом ми прагнемо дати можливість приміряти на себе витвір мистецтва, цікавий дизайнерський одяг, за допомогою доповненої реальності. І таким чином, стати частиною цього мистецького процесу, так би мовити сокреатором, налаштувавши нарешті зв'язок між собою як індивідом та культурним середовищем як простором для самовираження і розвитку.

Ми прагнемо розтопити крижану стіну між високою модою та звичайними людьми, а також між українським мистецтвом та іншими індустріями і відкрити їх світові.

Катерина Бякова, дизайнер FINCH

ДЕ НАС ЗНАЙТИ

Наш шоурум знаходиться у Києві:
вул. Велика Житомирська, 20
(арка зліва від кафе City Zen)